Статут школи

І. Загальні положення

1.1. Зубівмостівська гімназія Кам’янка-Бузької міської ради Львівської області (далі - заклад освіти), ідентифікаційний код 22358943 є комунальним закладом базової середньої освіти, який забезпечує здобуття освіти на таких рівнях:

- початкова освіта (1-4 класи) (початкова школа) - перший рівень повної загальної середньої освіти, що передбачає виконання учнем вимог до результатів навчання, визначених державним стандартом початкової освіти;

- базова середня освіта (5-9 класи) (гімназія) - другий рівень повної загальної середньої освіти, що передбачає виконання учнем вимог до результатів навчання, визначених державним стандартом базової середньої освіти.

1.2. Повна назва закладу освіти: Зубівмостівська гімназія Кам’янка-Бузької міської ради Львівської області

Скорочена назва закладу освіти: Зубівмостівська гімназія

1.3.   Засновником закладу освіти є Кам’янка-Бузька територіальна громада в особі Кам’янка-Бузької міської ради.  Уповноваженим органом засновника є відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам’янка-Бузької міської ради (далі - відділ ОКТМС). Заклад освіти передано у власність і підпорядкування територіальної громади на підставі рішення сесії Кам’янка-Бузької районної ради від 23.01.2018 р.№7.

1.4.   Юридична адреса закладу освіти: вул. Широка, 23, село Зубів Міст, Львівський район, Львівська область 80421.

1.5.   Зубівмостівська гімназія Кам’янка-Бузької міської ради Львівської області є правонаступником Зубівмостівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – Дошкільний навчальний заклад» Кам’янка-Бузького району Львівської області».

1.6. Заклад освіти не має філій.

1.7. У складі закладу освіти функціонують такі внутрішні структурні підрозділи:

- дошкільний підрозділ (ясла-садок).

1.8. Учні та вихованці закладу освіти забезпечуютьс медичним обслуговуванням, що здійснюється медичними працівниками, які входять до штату закладу освіти або відповідних закладів охорони здоров’я, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Медичний персонал здійснює лікувально-профілактичні заходи, в тому числі проведення обов'язкових медичних оглядів, контроль за станом здоров’я, фізичним розвитком дитини, організацією фізичного виховання, загартуванням, дотриманням санітарно-гігієнічних норм та правил, режимом та якістю харчування. Заклад освіти надає приміщення і забезпечує належні умови для роботи медичного персоналу та проведення лікувально-профілактичних заходів.

1.9.  Заклад освіти  здійснює регулярне безоплатне перевезення учнів та педагогічних працівників із населених пунктів, що знаходяться на території обслуговування закладу та за межами пішохідної доступності, до місця навчання, роботи й додому автобусом за рахунок коштів місцевого бюджету та інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством.

1.10. Організація гарячого харчування учнів (вихованців) здійснюється відповідно до чинного законодавства, в тому числі за кошти батьків учнів та за рахунок благодійних організацій.

1.11. У закладі освіти діє бібліотека. Бібліотека є осередком, в якому реалізуються потреби та інтереси здобувачів освіти,  навчально-виховні завдання закладу освіти у сфері культурної та інформаційної освіти молоді. Вона слугує також вдосконаленню майстерності педагогічних працівників, популяризації педагогічних знань серед батьків, поширенню знань про регіон. Послугами бібліотеки можуть користуватися:

- здобувачі освіти;

- педагогічні працівники і інші працівники закладу освіти;

- батьки здобувачів освіти або особи, які їх замінюють.

Бібліотечний фонд загального користування складають: підручники, інформаційні і періодичні видання, художня література (обов’язкова і додаткова),  довідкові та популярні видання, преса, аудіовізуальні матеріали тощо.

Бібліотека може отримувати матеріальну і фінансову допомогу від батьківського самоврядування закладу освіти, благодійну допомогу, добровільні внески у вигляді коштів, матеріальних цінностей, нематеріальних активів, одержаних від підприємств, установ, організацій, фізичних осіб та інших джерел.