Історія закладу

Школа в селі Зубів Міст була заснована у 1894 році за кошти громади села.

У 1928 році у загальній польській школі села Зубівмости навчалося 86 дітей. До 1 квітня 1930 року Зубівмости належали до Жовківського округу.

У 1938 році у селі було чотири класи польської школи, оскільки більшість населення були поляками.

У 1942 році, коли прийшла радянська влада, школу роз'єднали. Дітей поляків вчив Бобінко, а українських дітей – вчитель з Руди, Петро Коваль.

До 1958 року директором школи був Мирослав Григорович Василишин, який похований на Янівському  у Львові. З 1958 – 1961 рр. – Сова Михайло Андрійович. Потім директором став вчитель із села Рожанка -  Ситар Ярослав Степанович, уродженець Волині, який працював до  1998 року. У 1962 р. у селі була восьмирічна  школа, в якій навчалося 140 учнів на денній формі навчання, з них 50 учнів на вечірній формі навчання.Школа включала 4 будівлі, які були перевезені із сусідніх сіл. Опалення школи було пічне, яке взимку майже не обігрівало класи. Стіни будівель тріскали та розвалювалися.

У 1986 році у школі навчалося більше 120 учнів.

У 1998 році , завдяки розпаювання колгоспних земель та активній діяльності односельчан, які свідомо віддали свої паї для викупу контори колгоспу «Дружба», навчальний процес розпочався у новому реконструйованому приміщення на вулиці Широка,23. Директором Зубівмостівської неповносередньої  школи став Зіновій Михайлович Сайкевич, який працював завучем і вчителем хімії та біології у даній школі.

У січні 2012 року директором ЗОШ І-ІІ ступенів с.Зубів Міст було призначено Володимира Ананійовича Борисенка, який працював вчителем історії у селі Полонична Кам’янка-Бузького району Львівської області.

1 серпня 2014 року було відкрито різновікову дошкільну групу «Веселка», яку відвідувало 8 дітей. Вихователькою стала Юлія Олександрівна Ковзолович, помічником вихователя – Діана Петрівна Галько. Школу було перейменовано на «Зубівмостівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – Дошкільний навчальний заклад»».

У 2015 році було проведено капітальний ремонт школи: утеплення мін ватою, заміна опалювальних труб, заміна вікон та дверей, вентиляція приміщень. Відновлення об’єкту профінансоване коштами уряду Федеративної Республіки Німеччина через банк розвитку KFW та місцевою громадою. Мікропроект реалізовано Українським фондом соціальних інвестиція (2015 рік)

У 2018 році за сприяння Львівської обласної ради в рамках Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку, спільно з Кам’янка-Бузькою міською радою, Кам’янка-Бузькою районною радою, ТОВ Агро ЛВ Лімітед» придбано для школи комп’ютерне та мультимедійне обладнання. Бюджет проекту 95,1 тис. гривень, обласний – 47,0 тис. гривень, районний – 28,1 тис. гривень, Спонсорський внесок – 20,0 тис. гривень.

У 2019 році в рамках Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку спільно з Кам’янка-Бузькою міською радою, Кам’янка-Бузькою районною радою, БФ «Контіненталь Фармерз Груп» та громадою села реалізовано придбання обладнання для школи на суму 105, 454 тис гривень: обласний бюджет – 52,7 тис. гривень, районний – 31, 554 ти. Гривень, спонсорський внесок – 10,6 тис. гривень, нефінансований внесок – 10,6 тис. гривень.

20 січня 2017 року. У зв’язку з реконструкцією колгоспної їдальні під садочок було розформовано різновікову дошкільну групу та сформовано старшу та молодшу дошкільні групи. У будівлі запрацювала молодша дошкільна група, вихователем стала Галина Степанівна Кірик, помічником вихователя – Діана Павлівна Галько. У приміщенні школи залишилася старша дошкільна група, вихователь – Юлія Олександрівна Ковзолович, помічник вихователя – Христина Петрівна Каландяк.

Від 25 лютого 2021 року рішенням Кам’янка-Бузької міської ради школу перейменовано на Зубівмостівську гімназію Кам’янка-Бузької міської ради Львівської області, у якій працює 35 працівників: 19 педагогічних працівників, 11 технічних працівників, 1 старша медична сестра, 4 сезонних кочегари.

Від жовтня 2022 року директором Зубівмостівської гімназії Кам'янка -Бузької міської ради призначили Дмитраш Уляну Вікторівну.

На сьогодні   в гімназії налічується 16 педагогічних працівників, 7 технічних працівників 1 старша медична сестра, 4 сезонних кочегари.