У межах проведення Всеукраїнського тижня безбар'єрності для учнів 5 класу було проведено виховну бесіду, спрямовану на формування толерантності, емпатії та поваги до прав кожної людини. 19:47 02.06.2026
Під час виховної години на тему "Безбар'єрність" учні 1,3 класів мали можливість поговорити про повагу, підтримку ,рівність та людяність. https://www.facebook.com/share/p/1Fk7WrgALR/ 19:45 02.06.2026