Матеріально-технічне забезпечення

Зубівмостівська гімназія  є комунальною власністю в підпорядкуванні Відділу освіти, культури, молоді та спорту Кам'янка-Бузької міської ради Львівської області.

Заклад розташований за адресою: 80412, Львівська область, Кам'янка-Бузька ТГ, Львівський район, село Зубів Міст, вулиця Широка, 23.

Будівля гімназії складається з двох корпусів. Перший корпус – двоповерхова будівля. В другому корпусі розміщена комбінована майстерня, кабінет старшої медичної сестри, бібліотека та навчальний кабінет.

Школа обладнана меблями відповідно до потреби.

В закладі газове опалення, має холодне та гаряче водопостачання, облаштовано внутрішню вбиральню.

Кількість комп'ютерних комплектів у школі – 6 шт., ноутбуків – 11шт., є три проектора, п’ять чорно-білих принтерів, один кольоровий принтер, ламінатор.