Порядок прийому дітей до 1-х класів

Дата: 21.04.2022 19:23
Кількість переглядів: 26

Зубівмостівська гімназія Кам'янка-Бузької міської ради запрошує на навчання у 1 клас дітей  2015-2016р.н.

Зарахування здійснювати відповідно до Порядку зарахування до державних і комунальних закладів освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року №367:  до заяви одного з батьків (чи повнолітнього) додаються:

• копія свідоцтва про народження або документа, що посвідчує особу (під час подання копії перевіряється оригінал);

• медична довідка за формою первинної облікової документації №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» (оригінал або копія).