14 березня в Україні відбувається вшанування добровольців

Дата: 29.03.2024 15:36
Кількість переглядів: 14

14 березня в Україні відбувається вшанування добровольців – людей, які не були військовими за професією, але в критичний для держави момент без повісток чи примусу, добровільно «поставили на паузу» своє попереднє життя й узяли до рук зброю, щоб захистити країну.У Зубівмостівській гімназії пройшов інформаційний урок під керівництвом Крисюка В.І. та Білецької О.А. для учнів 5-8 класів. Учні дізнались хто такі добровольці, внаслідок чого ми відзначаємо цей день, розібрали найвідоміші в Україні добровольчі формування, потім учні разом із вчителями визначили, якими якостями володіє доброволець та з якими характеристиками асоціюється, спробували себе у ролі поетів та склали свої вислови про добровольців.